Zpracování videa | StudioArt ~ Internetové studio Praha

Střih a úprava videoklipů

videoeditorské činnosti
icon

Pro naše klienty nabízíme střih a úpravu videoklipů pořízené v digitální formě, přidání titulků a hudby, umístění loga (obrandování) do záznamu, přeformátování do klientem zvolených formátů a publikaci na službách YouTube, Vimeo, Facebook a Twitter ve vysokém rozlišení. Dále nabízíme zpracování úvítacích intro videoklipů, které se vkládají před natočené video a slouží jako „otvírák“.


Úprava videoklipů ze svatby či oslavy

střih videoklipů dodaných zákazníkem

V případě, že máte natočené video ze svatby či oslavy, rádi Vám jej sestříháme a upravíme dle Vašich požadavků. Video je možné prokládat fotografiemi, titulkami a přechodovými efekty. Výsledný formát videa lze běžně přehrát v PC a DVD, dále je možné jej vypálit na médium DVD, poslat přech úschovnu či při osobním setkání nahrát na USB disk.


Tvorba animovaných videí

rychlá tvorba, úderná grafika, dabing

Lidé v dnešní době neradi čtou, hledají informace. Výhodnou formou nabídky je právě krátké video, ve kterém vysvětlíte, co prodáváte a jak zákazníkovi produktem usnadníte život či pomůžete v podnikání. Nabízíme vytvoření jednodchých a poutavých spotů, které podpoří konkrétní kampaň. Skvěle funguje video dabované, kdy zákazník může prohlížet například fotografie a stále vnímá obsah videa, aniž by se na něj díval.

Ukázka naší tvorby

videoeditorské činnosti