Online marketing | StudioArt ~ Internetové studio Praha

Online marketing

jak pomáhá vašemu podnikání
On-line marketing - co je to

Internetový marketing pomáhá Vašemu podnikání k vyšším obratům, získává nové zákazníky a v obecné rovině podporuje budování značky - brandu. Díky moderním inzertním systémům typu Google AdWords, sklik či RTB můžete oslovit specifickou skupinu potencionálních zákazníků, kteří vyhledávají Vaší službu či produkt. Analytické nástroje Vám rovněž umožňují přesně sledovat výkon reklamy, výdaje a návratnost investic. Mimo tyto reklamní systémy nabízíme inzerci v sociální síti Facebook či remarketing - znovuoslovení stávajících klientů.

 


 

Výkonová reklama - PPC

platba za příchozího návštěvníka
PPC reklama

Reklamní formát PPC (platba za proklik) je nejrychlejší metoda pro získání návštěvníka. V inzertních systémech lze velmi efektivně oslovit Vámi přesně definovanou skupinu lidí, která u Vás provede nákup či objednání služby. Díky zevrubnému analytickému nástroji lze velmi dobře vyhodnocovat úspěšnost a následně kampaně zefektivňovat.

 


 

Remarketing a retargeting

opětovné oslovení návštěvníků
icon

Remarketing je velmi propracovaný nástroj určený k opětovnému oslovení návštěvníků, kteří již navštívili Vaše webové stránky či e-shop, ale neprovedli žádný nákup či jinou interakci. Tato metoda je velmi efektivní, jelikož svou reklamu zobrazujete pouze skupině, která o Vás již ví a projevili o Vás zájem. Tento reklamní nístroj je velmi efektivní kanál pro získávání klientů.

 


 

Optimalizace pro vyhledávače - SEO a marketing ve vyhledávačích - SEM

jak pomáhá vašemu podnikání
SEO

Chcete-li zajistit, aby Vaše webové stránky byly viditelné na předních pozicích vyhledávačů, je vhodné investovat do optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO a marketingu ve vyhledávačích - SEM. Jedná se o marketingovou techniku, která je v ranné fázi vývoje nákladná, v dlouhodobém horizontu naopak efektivnější o proti PPC. Pomocí unikátního obsahu, kvalitního odkazového portfolia a dalších technických změn přímo na webových stránkách lze dosáhnout velmi dobrých výsledků.Napište nám

kontaktní údaje

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás prosím ve pomocí formuláře nebo nám rovnou zavolejte.


 

Kontaktní formulář

napište nám
ID: 11