Webové stránky | StudioArt ~ Internetové studio Praha

Komplexní webové stránky na klíč

moderní, uživatelsky přívětivý a mobilní web
Webové stránky - Informace

Od roku 2008 vyvíjíme moderní a technologicky vyspělé webové stránky, e-shopy a intranetové aplikace, které splňují vysoké nároky pro přesné zobrazení vzhledu na širokoúhlých monitorech, tabletech i mobilních zařízení. Náš systém pro správu obsahu je výborně zabezpečen proti vnějším útokům, klademe vysoký důraz na jednoduché a intuitivní ovládání, grafické zpracování, napojení na marketingé aktivity včetně vyhodnocování a uživatelskou přívětivost. Neustále sledujeme novinky a trendy na poli vývoji aplikací a marketingu, proto Vám můžeme nabídnout jen to nejlepší.

 


 

Na webové stránky používáme všestranný, přesto jednoduchý systém

máme řešení pro každého
Webové stránky - všestranný a jednoduchý systém

Pomocí našeho komplexního snadno rozšířitelného systému u si můžete snadno vytvořit a upravit informační stránku, napsat článek, založit galerii s fotografiemi, diskuzní fórum či knihu návštěv. Velmi lehce si můžete napsat novinku či krátký článek, do kterého vložíte vlastní text, tabulku, obrázek, dokument či videoklip YouTube. Součástí informačních stránek a článků jsou moderovatelné komentáře, kam mohou návštěvníci stránek psát své názoryči postřehy a Vy můžete snadno veřejně komunikovat.

 


 

Připraveno na prodej, předávání informací či edukaci

každý web má svůj cíl
Prodej, předávání informací a edukace - web od StudioArt.cz

Webové stránky navrhujeme a realizujeme pro každého klienta míru s ohledem na obchodní, informační či edukační odvětví. Vhodně zvolená struktura menu a obsahu pomáhá k nejefektivnější tzv. konverzní trase, neboli cesty k objednávce či nálezu relevantní informaci. Nedílnou součástí obsahového webu je vyhledávaní, mapa stránek, interaktivní průvodce či další dynamické prvky.

 


 

Grafika vyladěná do posledního pixelu

na detailech záleží
Webové stránky - Grafika vyladěná do posledního pixelu

Velmi dobré webové stránky poznáte podle detailů. Naším cílem je vždy dokonalý vzhled, příjemné ovládání webu na PC, tabletu i mobilním zařízení a dokonalé funkční zpracování. Proto vždy grafické návrhy s našimi zákazníky konzultujeme a navrhujeme nejlepší možné řešení s ohledem na funkčnost.

 


 

Web optimalizujeme pro tablety i telefony

neboli responzivní vzhled
Webové stránky - optimalizujeme pro tablety i telefony

Moderní webové stránky kladou velké technické nároky na správné zobrazení vzhledu v mobilním zařízení, tabletu a samozřejmě na standardním stolním počítači či notebooku. Naše webové stránky jsou již od počátku vývoje optimalizované pro všechna tato zařízení a odladěné do posledního detailu. Korektní zobrazení webových stránek na mobilních zařízení napomáhá také v oblasti marketingu (SEM) ve vyhledávačích, jelikož nejpoužívanější vyhledávače preferují webové stránky optimalizované pro mobilní zařízení.

 


 

Vlastní doplňkové funkce dle Vašich požadavků & bezpečnost

řešení na míru
Webové stránky - doplňkové funkce pro Váš web

Díky bohaté rozšířitelnosti lze systém doplnit o mnoho doplňků jako je zasílání novinek zaregistrovaným čtenářům, ankety, chat, fotogalerie a další. Našim klientům nabízíme vytvoření doplňku zcela na míru. Díky propracovanému zabezpečení je v systém chráněn proti prolomení hesla, podvržení stránky a dalším útokům.

 


 

Vzhled našeho systému

jak vypadá systém StudioArt

Podívejte se na systém, který klientům slouží k psaní a úpravě článků, informačních stránek, boxů a dalších důležitých částí webu. Na požádání Vám zašleme přístup do demo verze systému, ve kterém si můžete osahat ovládání.

 

 

 


 

 


 

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

kontaktní údaje

Máte-li zájem o webové stránky na míru, marketing, grafické či jiné služby, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře nebo nám zavolejte.


Rychlý kontaktní formulář

napište nám