StudioArt dokončil redesign webových stránek www.graffin.cz | StudioArt ~ Internetové studio Praha

StudioArt dokončil redesign webových stránek www.graffin.cz

Kategorie: Blog, Naše úspěchy

Minulý týden jsme dokončili redesign webových stránek www.graffin.cz společnosti Graffin s.r.o.. Webové stránky prošly technickou i grafickou revitalizací, na prezentaci byl nasazen náš systém StudioArt CMS pro kompletní správu obsahu, responzivní zobrazení zajistil CSS framework Bootstrap. Grafický design byl zvolen v decentních šedých barvách, hlavní důraz byl kladen na jednoduchost.

O firmě Graffin s.r.o.

Firma Graffin s.r.o. se zabývá obchodní a servisní činností v oblasti dodávek ofsetových tiskových strojů, flexotiskových strojů, digitálních strojů a strojů pro dokončující a knihařské zpracování. Součástí prezentace je katalog tiskařských strojů a doplňků, standardní informační stránky, články a seznam zaměstnanců. Do systému byl implementován jazykový modul pro správu obsahu v angličtině a češtině, front-end administracee (úprava stránek přímo v okně prohlížeče) a doprogramován katalog strojů a kontaktů s možností správy.
Základ systému - přehlednost

Klademe vždy důraz na jednoduchost, přehlednost a bezpečnost. Na snímcích níže lze vidět jednoduchou administrační část našeho systému.


Komentáře